Blog naprawdę dla dzieci

Cześć. Widzicie ten piach? To Pustynia Arabska. Tu mieszkamy. Niestety nie w namiocie jak Beduini, a szkoda, tylko w domu. Ale naokoło jest pustynia. Nawet do szkoły dojeżdżamy przez pustynię. Poważnie. Ale co ja tu? Właściwie to miałem się przedstawić. Rodzice mówią, że na początku trzeba się przedstawić, więc chciałbym wam coś powiedzieć o sobie. Mam na imię Ignac. Mam 10 lat i Brata Antka. On jest młodszy. Ma 7 lat i zawsze coś do powiedzenia. Dlatego chce razem ze mną prowadzić tego bloga. Mama będzie z nami razem pisać, ale obiecała, że tylko o tym co nas interesuje.

Brat i Ja zauważyliśmy, że dorośli zawsze wiedzą najlepiej co jest dobre dla dzieci. Co im pokazać, dokąd zabrać, co powinny robić, wiedzieć, czytać. Nie, żeby wszystko z tego było złe. Nie. Ale przyznacie sami, że nieraz to co rodzice wybierają niby dla nas jest raczej dla nich.

My mamy własne zdanie i dlatego założyliśmy takiego bloga, który jest naprawdę dla dzieci. Chcemy wam w nim opowiedzieć o fajnych miejscach, zdarzeniach, rzeczach, o tym co lubimy robić. Może wam się spodoba. Może z czegoś skorzystacie.

Chcemy wam trochę opowiedzieć o miejscu, w którym mieszkamy, czyli o Bliskim Wschodzie. To świat zupełnie inny niż Polska czy Europa. Dlatego taki interesujący. Chcemy wam opowiedzieć historie ciekawe i śmieszne.

Chcemy wam też pokazać inne miejsce, które odwiedzamy. Tylko nie, że ciągle zabytki i muzea, ale jakieś rzeczy, które mogą zainteresować dzieci.

Ponieważ oboje z Antkiem nie wyobrażamy sobie życia bez komputera (rodzice – nie czytajcie tego kawałka) pomyśleliśmy, że pokażemy wam też na tym blogu jakieś ciekawe strony czy programy, z których korzystamy. Oprócz tego książki, filmy i seriale.

ZAPRASZAMY WAS DO NASZEGO ŚWIATA!

3 myśli na temat “Blog naprawdę dla dzieci

Dodaj własny

  1. Cześć Ignac, cześć Antek – machamy do Was z lodowej obecnie Polski. Fajnie, że rozpoczynacie przygodę z blogiem 🙂 Czekamy na więcej! Pozdrawiamy – Jaś wraz z mamą.

Dodaj komentarz

Powered by WordPress.com. Motyw: Baskerville 2. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: