Qatar Airways dla dzieci

Jeśli podróżujecie z dziećmi liniami Qatar Airways to zapraszamy do przeczytania naszego wpisu. O lotnisku w Doha z dziećmi też możecie u nas poczytać.

QA

zdjęcie Boeing

Lotnisko w Doha dla dzieci

Qatar Airways – wyszukiwanie promocji

My mieszkaliśmy w Katarze, więc Qatar Airways (www.qatarairways.com) lataliśmy często, ale to w ogóle fajne linie lotnicze jak planujecie podróż do Azji (Tajlandii, Indonezji, Wietnamu, Indii, Japonii), czy Australii albo Nowej Zelandii. QATo znaczy jak wasi rodzice planują, taka jest prawda, bo my to sobie możemy poplanować, nie? Mój Brat na przykład regularnie planuje uciec ze szkoły za pomocą specjalnych przyssawek po ścianie, a potem po dostaniu się na lotnisko, przemknąć niezauważony przez bramki i wsiąść do pierwszego samolotu, który leci gdzieś, gdzie można się cały dzień bawić, ale dobra, wróćmy do tematu.

W Qatar Airways, o którym w zasadzie mówię, można trafić czasem Qatar Airways Promocja. Powiem wam, że warto na nie polować w święta państwowe Kataru i muzułmańskie święta. Ponieważ ewentualnie, wyjątkowo ktoś z was może nie wiedzieć kiedy to wypada, to wam powiem. Narodowy Dzień Kataru jest 18 grudnia. Inne katarskie święto państwowe, uwaga, uwaga, Dzień Sportu, tak, sportu, wolny od pracy i szkoły, to 12 lutego. Do tego wypadają 2 tzw. Eid w roku, ale w każdym roku inaczej. Jest miesięczne przesunięcie co roku. Do tego jeszcze Dzień Dziecka, kiedy są czasem promocje dla dzieci.

Poza tym, nawet bez promocji, bilety Qatar Airways dla dzieci są zawsze tańsze niż dla dorosłych. Kosztują 20-30% mniej.

Qatar Airways dla dzieci – na pokładzie

To nasze ulubione linie lotnicze. Mógłbym zacząć od tego jak wszyscy są mili, czy dobrego jedzenia, ale powiem wam, że my z Bratem to najbardziej lubimy ekrany w samolocie. QA_seatsKażdy ma swój, a na nich po prostu przemnóstwo filmów (dużo nowości) i gier. Normalnie całą podróż można by oglądać i grać, gdyby nie rodzice, którzy są jacy są. Wiadomo. Każą ci jeść albo spać albo oglądać widoki.

Przy wchodzeniu na pokład rodziny z dziećmi zawsze mają pierwszeństwo (choć na ogół użycie słowa: „Rodzinne” oznacza, że rzeczy robią się gorsze, jak zauważył bohater „Dziennika Cwaniaczka”, ale tu jakoś nie).

Dla maluchów są fajne kołyski przed przednimi fotelami. Tam jest dużo miejsca. Można też dostać wózek. Znaczy, nie żeby nas to interesowało, ale może wy macie jakieś mikro rodzeństwo.

Dzieci zawsze też dostają zestaw do zabawy i jedzenie przed wszystkimi.

Qatar Airways – personel

Ja czuję się bezpiecznie, jak latam Qatar Airways, bo gdy mieszkaliśmy w Katarze znaliśmy pilotów tej linii (jest ich tak dużo wśród wszystkich rezydentów, że chyba każdy zna tam przynajmniej jednego). Oni są naprawdę bardzo dobrzy. Przychodzą tam doświadczeni piloci, bo im dużo płacą i dają dobre warunki. Po prostu. Oni nam opowiadali o swojej pracy i wiem, że bardzo dużo wcześniej latali, dobrze żyją, nie są przemęczeni i dlatego nie boję się z nimi latać. Może kiedyś sam zostanę pilotem. Bardzo bym chciał. Szczególnie odkąd przymierzyłem mundur taty mojego kolegi i muszę powiedzieć, że nieźle na mnie wyglądał.

Do tego oni mają po prostu najmilsze stewardesy i stewardów (hm, czy tak się mówi?). Możesz ich o wszystko poprosić i ci dadzą, możesz iść pogadać z nimi na tył samolotu (może jednak nie chodźcie wszyscy, bo oni muszą trochę pracować).

Qatar Airways to fajne linie dla dzieci. Jak byście chcieli więcej konkretów to znaleźliśmy taką stronkę Captain Speaking, Qatar Airways dla dzieci – captainspeaking.com.pl/jak-podrozowac-z-dziecmi-w-qatar-airways.

Qatar Airways – moje marzenie QSuit

Pokażę wam jeszcze coś. Lubię sobie na to popatrzeć w Internecie, bo na żywo to przecież nie. Qatari FamilyTo jest najlepsza biznes klasa świata. To są takie moduły, które można ustawiać jak klocki. Mogą albo siedzieć razem cztery osoby, jak na tym rysunku, albo można to rozdzielić tak, żeby siedziały po dwie osoby obok siebie albo nawet każda osobno może się zamknąć. Można to też rozłożyć w pełne łóżko. Na płasko. Widziałem na zdjęciach. To trochę inaczej niż jak się trzyma kolana pod brodą, nie? Fajnie strasznie. Jak będę duży i będę menadżerem w naszej firmie, którą założymy z kolegami i będziemy produkować samochody i samoloty i inne rzeczy też, to będę latał tą pierwszą klasą na pewno.

A ponieważ jak będziecie korzystać z Qatar Airwais na pewno będziecie mieli transfer w Doha poczytajcie też nasz Wpis: Lotnisko w Doha dla dzieci.

Jedna myśl na temat “Qatar Airways dla dzieci

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: